| CS | EN |

Ve Festivalparku se chystá nový taneční festival - bez vstupného

2013-03-25

The Sun - to je název nového tanečního festivalu, který se od 16. do 18. srpna uskuteční ve Festivalparku v Hradci Králové. Na návštěvníky bude nachystáno kolem tří set interpretů, kteří zahrají na jedenácti pódiích. Pomyslnou třešničkou na dortu je fakt, že za vstup na tento festival nezaplatí návštěvníci ani korunu. „Jedná se o jedinečný koncept, který navrací původní ideu festivalu jako oslavy hudby, společného nadšení, tance a léta bez placení vstupného. Neřešíte nic víc než přijít, bavit se a odnést si skvělé zážitky,” vysvětlují organizátoři. 

Za djský pultík se postaví například AJK, Audio Hertz (UK), Developing Artists, Exit, Filip Marak, Ian Kita, Kosheen DJs (UK), L'SaDa, Leo Lycra, MarcoS, Markee Substance (UK), Migell, Mike M, Patrick Hagenaar (UK), Pierre Marco, Porn Twins & Co., Quicky, Rob Scho (UK), Toni Glide nebo DJ Siwy. 

Obyvatelé Hradce Králové ale nemusí mít strach z toho, že kvůli hluku stráví bezesný víkend. Dobu produkce na otevřeném pódiu jsme výrazně zredukovali. Další koncerty se budou odehrávat v hangárech, které budou mít speciálně upravené vstupy, aby si hudbu užili opravdu jen ti, kteří o ni stojí.

Více informací najdete na stránkách festivalu a na jeho facebookovém profilu.