| CS | EN |

RallyShow 2012 dojela do cíle – s dobrou návštěvností a skvělými výkony

2012-06-10

Pátý ročník RallyShow, která se uskutečnila tento víkend v královéhradeckém Festivalparku, skončil příjemnou balancí. Zájem návštěvníků příjemně překvapil pořadatele.


Diváky neodradila ani neustálá hrozba deště, která se na poslední dvě hodiny v neděli proměnila v reálnou sprchu. Sobotní i nedělní program lákal na exhibice, rychlostní zkoušky a závody se známými jmény. Na trati se proháněli Daniel Landa, Roman Kresta, Olga Lounová nebo Pavel Valoušek. Divokou jízdu předvedl i driftař Jan Baláž, který návštěvníkům na tribunám předvedl smykem i na centimetry přesné zaparkování. Okruhem se prohnaly i motokáry, buryny, závodní veteráni nebo formule.


Blýskla se hlavně studentská formule ČVUT, která vyhrála dva závody. Studenti budou během příštích týdnů testovat nový model právě na autodromu CzechRing ve Festivalparku. Spanilou jízdu předvedli automobiloví staříci a návštěvníci si mohli prohlédnout také Tatru, se kterou Tomáš Tomeček projíždí dakarskou trať. Svůj um předvedl také motocyklový kaskadér Pavel Vik.


Příjemný zpestřením byla mimo jiné volba Miss, její nejoceňovanějsí disciplínou se stala Sexy myčka. V té dívky předvedly svůj mycí talent jenom v bikinách. Mnoho z návštěvníků si vyzkoušelo jízdu na motokárách nebo si prohlédlo stovky nových modelů aut od dvaceti automobilek.


Fotky si můžete prohlédnout a případně stáhnout zde:


RallyShow2012 - fotky ze soboty


RallyShow2012 - fotky z neděle