| CS | EN |

Jak bude vypadat Festivalpark na Hip Hop Kempu?

2011-08-10

Tak jako každoročně jsme pro tebe připravili mapku areálu tak, aby ses letos na Hip Hop Kempu neztratil. Mapka bude dostupná jak na infopointech, tak ve festivalovém průvodci. Areál bude v zásadě fungovat tak, jak jsi zvyklý z minulých let s tím, že přecijen letos proběhlo několik změn, kterých by sis měl všimnout.


Zvětšení prostoru pro stanování a parkování


Letos se nám podařilo výrazně navýšit plochu stanového městečka, která by díky tomu měla být více komfortní, a zároveň jsme přidali několik dalších parkovišť, která umožní klidné zvládnutí i vyššího počtu návštěvníků. Při příjezdu se prosím řiďte pokyny našich pracovníků.


Vybudování pevných sprch ve stanovém městečku


Ke zvýšení komfortu na letošním Hip Hop Kempu určitě dopomůže i fakt, že sprchy jsou nově vybudovány napevno v budově, která je nově součástí plochy pro stanování. Věříme, že ti tato naše investice zpříjemní festivalový pobyt. K tomu, aby vše dobře fungovalo, by mělo dopomoci i to, že jsme vybudovali v areálu vodovod.


Přesun VIP stanového městečka


Areál Festivalparku již dávno není pouze staré vojenské letiště, ale jde o živoucí bytost. Důkazem toho je i chystaný Autodrom Hradec Králové pod názvem CZECH RING. Jak budete moci na festivalu vidět, tak tento autodrom je právě ve výstavbě a slavnostně spuštěn bude v sobotu 17. září spolu s akcí Rally show. Právě z důvodu výstavby tohoto autodromu jsme přesunuli VIP stanové městečko na jeho nové místo vyznačené na mapce. Tato nová lokalita nabídne více prostoru a hlukově klidnější oblast.


Více informací najdete www.hiphopkemp.cz