| CS | EN |

Hip Hop Kemp vybral 50 tisíc ve sbírce pro nadaci Pink Bubble

2012-09-14

Letošní ročník Hip Hop Kempu se nesl ve znamení pomoci. Festival se rozhodl pomoct nadaci Pink Bubble. Jméno nadace nesla jedna stage a návštěvníci přispívali do kasiček u okének s lístky. Výtěžek ze sbírky je 52608 korun.

„Sbírka na Hip Hop Kempu dopadla skvěle, vybralo se přes 50 tisíc, za což opravdu ze srdce děkujeme!“ říká ředitelka nadace Pink Bubble Martina Šmuková. „Peníze použijeme na zotavovací pobyt pro dva hodně osudem zkoušené kluky a jejich rodiny. Nechápu, kde berou sílu se k tomu všemu ještě usmívat. Jednomu právě zajišťujeme pobyt v Korutanech, druhému zatím držíme palce, aby se zotavil a co nejdřív mohl opustit ARO. Potom celou rodinu vyšleme za pořádným odpočinkem na nějaké hezké místo, kde nejsou bariéry, aby si to mohli užít i s vozíkem,“ dodává Šmuková.

Nadace Pink Bubble se věnuje podpoře onkologicky nemocných dospívajících lidí, pomáhá jim v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při návratu do běžného života. Pink Bubble se zaměřuje na příspěvky na pomůcky, zážitky, které mohou posílit optimismus mladých pacientů, a podporu ve studiu a v domácí léčbě.

„Spolupráce s nadací byla skvělá. Rádi pracujeme s projekty, které mají smysl a které dělají nadšení lidé. Do budoucna určitě počítáme s tím, že podobné aktivity budeme podporovat ještě víc,“ řekl organizátor festivalu Hip Hop Kemp Radek Maliník.

www.pinkbubble.cz

info@pinkbubble.cz

číslo účtu: 449494944/0300