| CS | EN |

Hip Hop Kemp jde do finále

2011-08-04

Odpočítávadlo na hiphopkemp.cz se pomalu, ale jistě blíží k nule. Nervozita a natěšení fanoušků, stejně jako pořadatelů, se rychle a naprosto jistě blíží absolutnímu maximu. Poslední rozehrané partie se jmenují "hangáry" a "lineup". Trumf, tuty, boty, kalhoty, jdem na to. Máme několik zpráv. Jednu blbou a pak už samý pozitiva. Těsně před fesťákem se nám sešlo několik omluvenek a pár jmen si jízdu tohoto léta prostě nedá. Jmenovitě K-Otix, Mr.Lif, Static & Nat ILL, Peedi Crack a Sedge Warbler. Proč? Většinou jsou to obligátní rodinné důvody, případně podlomené zdraví, někdo zlobil, nemá pas a nesmí opustit svou zemi, jinde je to problém s prací, či zrušené turné, v jehož rámci měl proběhnout i Kemp. Všechny důvody spojuje jedno - všechny tyhle kapely mrzí možná ještě víc, než nás, že tu s námi na Kempu 2011 nebudou.


Třeba "World Renown" prostě nikdo jinej nezahraje, takže jaký pozitiva? Kemp nikdy nestál na jedný skladbě, ani jedný kapele. Samozřejmě jsou tu jiní, co to vezmou za ně. V klobouku máme ještě nějaká jména, o kterých jste dosud nevěděli - z řad klasiků fesťáku třeba Yarah Bravo, z řad nabušených double time rapperů třeba Durrty Goodz, z řad nejlepších párty DJs třeba Tony Touch, z řad nejlepších scratch DJs třeba Boogie Blind z X-Ecutioners, z řad největších úchyláren třeba šílenou Mapei. A je toho mnohem víc. Máme pro vás jedno z prvních vystoupení šestihlavé freestyleové super mašiny jménem Chobotnica. Máme pro vás celkem našláplej warm up.


Máme pro vás tři dny zajímavýho programu v hangárech, kde potkáte hip hop a muziku příbuznou ve všemožných podobách od oldschoolu přes klasiku až po reggae, dancehall, dubstep a grime. Máme pro vás freestyle corner pro ty s neukojitelnou touhou podělit se o svoje moudra, a co jim slina na jazyk přinesla a soupeře roznesla, duši, uši, tuší, buší. Máme pro vás workshopy. Máme pro vás graffiti. Máme pro vás break s velkým finále ne do zvuku DJe, ale do zvuku kapely Champion Sound.


Máme pro vás potuněný areál. Máme pro vás doprovodný program aka kozy v čokoládě a vše ostatní. Máme toho pro vás hodně a začíná to už za pár dní.


Sleduj to na: www.hiphopkemp.cz/?l=news&id=755