| CS | EN |

Festivalpark otevře sezónu pálením největší čarodějnické hranice v Hradci Králové

2013-04-15

Jarní oficiální otevření bran Festivalparku se odehraje na filipojakubskou noc. Poslední dubnový večer, který je kromě jiného zasvěcen kouzlům, se budou ve Festivalparku poprvé pálit čarodějnice - a to rovnou v největší dřevěné hranici. Tradiční oheň ale nebude na programu sám.

 

Festivalpark se otevře již ve čtyři hodiny odpoledne a návštěvníci si budou moct projet například autodrom CzechRing na kole či na bruslích, zajezdit si v motokárách, nechat děti vyřádit v dětském koutku nebo si zahrát si paintball a to dokonce i v noci pod umělým osvětlením.

 

Každý příchozí bude moct posedět ve venkovní hospodě a pochutnat si na pečeném praseti nebo na tom, co si z domu na opékání sami přinesou. Večer ale bude pokračovat dál v párty stanu, kde zahrají dj's music clubu Level. Aparatura bude ale nastavená tak, aby hudba byla slyšet pouze ve stanu, který bude orientován směrem k nezastavěnému území. Na akci bude použitý menší zkuvový systém, který se nepoužívá k nazvučení koncertů nebo větších hudebních událostí.

 

Dohled nad ohněm bude mít hasičský sbor Plácky, který bude situaci strážit s dvěma vodními cisternami.  

 

Vstup na akci je zcela zdarma.