| CS | EN |

Festivalpark chystá pro Hradec Králové aktivní léto!

2012-05-10

Nejenom hudební festivaly, ale také motoristické akce na autodromu CzechRing a souboje v Adrenalinzóně čekají obyvatele a návštěvníky Hradce Králové v nadcházející letní sezóně.

Už koncem tohoto měsíce – 26. května se budou moct zájemci projet po novém okruhu CzechRing na Sprint Slalomu pro veřejnost. Od 9. do 10. června se na CzechRingu uskuteční pátý ročník největší středoevropské rally RallyShow & AutosalonShow 2012. Milovníci mnichovské automobilky si přijdou na své o pár dní později 24. června na BMW Race.

První červencový víkend se Festivalpark jako už každoročně rozburácí skvělou rockovou hudbou. Festival Rock for People letos přiveze do České republiky lahůdky jako Faith No More, The Prodigy, Skrillex nebo Franz Ferdinand. Nedílnou součástí bude také výkvět české rockové scény. Naopak příznivci tvrdší hudby se zaradují poslední červencový víkend. Ve Festivalparku se totiž odehraje menší festival hard rockové a metalové hudby Play fast or don´t. Od 16. do 18. sprna se ve Festivalparku zabydlí největší středoevropská hiphopová záležitost – Hip Hop Kemp. Už jedenáctý ročník festivalu láká jako každý rok do Hradce Králové nejenom Čechy, ale také návštěvníky ze zemí celé Evropy.

Od 25. do 26. srpna se po CzechRingu projedou veteráni v rámci rally historických automobilů. Nedílnou součástí letního programu ve Festivalparku budou paintballové souboje v Adrenalinzóně. Kromě nich zde mohou návštěvníci vyzkoušet i lukostřelbu, šlapací auta, slackline, motorový skateboard, skákací boty, foukačky, házení hvězdic a od počátku prázdnin také zorbing.