| CS | EN |

Desáté výročí Hip Hop Kempu trhá rekordy

2011-06-14

Hip Hop Kemp posledních deset týdnů postupně odhaloval svůj lineup. Jde o lineup, kterým náš festival oslaví a završí deset neskutečných let fungování. Deset let, ve které by z počátku nevěřil ani ten nejfanatičtější blázen.


Jde o lineup, který se dívá zpět a zve to nejlepší, co se na Hip Hop Kempu v minulosti událo, pěkně na jedno místo a v jeden čas. Jde o lineup, který zároveň přiváží novou krev a novou hudbu v podobě Pac Div, Eklipse z Francie, Mayera Hawthorna a novodobé šílenství v podobě Odd Future aka OFWGKTA.


Letošní oslava zakončí jednu dekádu Hip Hop Kempu a o tom, že ta druhá nebude o nic horší, nás neustále přesvědčují naši fanoušci, kteří za námi stojí a dodávají nám energii. Stačí se podívat například na náš facebook: www.facebook.com/hiphopkemp, který o tomto víkendu přesáhl 40 000 fanoušků (!) bez jakékoliv placené reklamy. Jedná se v současné době o největší komunitu mezi českými festivaly vůbec. Pozadu nezůstávají ani fanouškovské základny v celé Evropě, kde máme dohromady víc než 20 000 dalších lidí ze zemí, jako jsou Polsko, Německo, Itálie nebo Anglie.


Jsme hrdí na to, co se podařilo z Hip Hop Kempu vybudovat. Jsme hrdí, že se Hip Hop Kemp stal evropským, ne-li světovým festivalem. A konečně jsme hrdí, že se tohle všechno podařilo uskutečnit právě u nás v České republice.